امداد خودرو جنوب تهران - اعزام فوری مکانیک سیار

امداد خودرو جنوب تهران - اعزام فوری مکانیک سیار

021-22371047

حمل اتومبیل اگر در محل تعمیر نشود

امداد خودرو جنوب تهران یکی از شعبه‌های این سرویس در شهر تهران است که خدمات متنوعی در زمینه امداد رانندگان و خودروهایشان ارائه می‌دهد.

این شعبه به صورت آنلاین فعالیت نمی‌کند و خدمات خود را در محل، به صورت حضوری در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

خدماتی که امداد خودرو جنوب تهران در محل ارائه می‌دهد عبارتند از:

یدک کش: امداد خودرو جنوب تهران خدمات یدک کش را برای جابجایی خودروی شما به محل تعمیر، کارگاه تعمیری یا محل مورد نظر دیگر ارائه می‌دهد.

خودروبر: خدمات خودروبر شامل باز کردن درب خودروی شما در صورت قفل شدن، تعمیر قفل درب، جابجایی بار و مسافران و بردن خودرو به محل مورد نظر می‌شود.

تعمیر در محل: امداد خودرو جنوب تهران خدمات تعمیر در محل را نیز ارائه می‌دهد.

در صورتی که خودروی شما در محلی از شهر قرار گرفته است و نیاز به تعمیر فوری دارد، تیم امداد خودرو جنوب تهران می‌تواند به محل درخواست اعزام شده و با توجه به مشکلات موجود، تعمیرات لازم را در محل انجام دهد.

باتری‌گیر: امداد خودرو جنوب تهران خدمات باتری‌گیر را نیز ارائه می‌دهد.

در صورتی که باتری خودرو شما خالی شده یا مشکل دیگری دارد، تیم امداد خودرو جنوب تهران می‌تواند با استفاده از تجهیزات مورد نیاز، باتری خودرو شما را تعمیر کرده و در صورت نیاز، با باتری جدید جایگزین کند.

خدمات راهنمایی و توصیه: امداد خودرو جنوب تهران خدمات راهنمایی و توصیه نیز ارائه می‌دهد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در خودرو، تیم امداد خودرو جنوب تهران می‌تواند با توجه به تخصص و تجربه خود، به رانندگان خدمات راهنمایی و توصیه لازم را ارائه کند.

تیم امداد خودرو ایران خودرو در تهران نیز با ارائه خدمات تخصصی به خودروهای ساخت ایران خودرو و تعمیرکار تخصصی این خودروها بصورت شبانه روزی سراسر تهران را تحت پوشش قرار میدهد.

به طور کلی، امداد خودرو جنوب تهران خدمات خود را در تمام مناطق جنوبی شهر تهران ارائه می‌دهد و در صورت بروز مشکل در خودرو، می‌توانید با تماس با شمارهای ما در سریعترین زمان ممکن پیش شما هستیم.

Loader