تعمیر خودرو در محل - در تمامی مناطق تهران

تعمیر خودرو در محل - در تمامی مناطق تهران

021-22371047

خدمات مکانیک سیار

تعمیر خودرو در محل یک خدمت آنلاین است که می توانید مکانیک های ماهر و سیار را برای رسیدگی به خودروی خود در محل دلخواه خود انتخاب کنید. این خدمت شامل انواع تعمیرات و سرویس های خودرو به شرح زیر می باشد:

سوخت رسانی: اگر بنزین خودرو شما تمام شده باشد، نگران نباشید. با استفاده از سرویس سوخت رسانی امداد آنلاین، می‌توانید بنزین مورد نیاز خود را در هر جای شهر تهران تحویل بگیرید.
مکانیکی: اگر خودرو شما دچار مشکل فنی شده باشد، نیاز به رفتن به تعمیرگاه ندارید. با استفاده از سرویس مکانیکی تعمیر در محل توسط مجموعه ی امداد آنلاین، می‌توانید تعمیرات لازم را در محل خود انجام دهید. امداد آنلاین دارای کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در زمینه‌ی تعمیر انواع خودروهای داخلی و خارجی است.
برق و باتری: اگر باتری خودرو شما دچار مشکل شده باشد، چه دشارژ شده باشد چه خراب شده باشد، با استفاده از سرویس برق و باتری امداد آنلاین، می‌توانید به راحتی آن را تعویض یا شارژ کنید. مجموعه ی ما دارای تجهیزات لازم برای تست، تعویض و شارژ باتری های مختلف است.
تعویض روغن در محل: اگر می‌خواهید روغن موتور خودرو خود را تعویض کنید، نیاز به رفتن به تعمیرگاه ندارید. با استفاده از سرویس تعویض روغن در محل ، می‌توانید روغن مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت در محل خود تعویض کنید. امداد آنلایندارای انواع روغن‌های مختلف با برندهای معتبر است.
تعویض شمع و وایر: اگر می‌خواهید شمع و وایر خودرو خود را تعویض کنید، با استفاده از سرویس تعویض شمع و وایرمجموعه ی امداد آنلاین تحت عنوان تعمیر خودرو در محل، می‌توانید این کار را با بهترین کالای اصل و قطعات یدک در محل خود انجام دهید.
سرویس دوره‌ای خودرو: این سرویس یکی از خدمات ضروری امداد آنلاین است که برای حفظ عملکرد خودروی شما در بازه‌های زمانی مشخص انجام می‌شود تا خودرو عملکرد بهتری داشته باشد.

تعمیر خودرو در محل در چه مواقعی لازم است؟

خودروها دارای قطعات مختلف و پیچیده‌ای هستند که برای تعمیر آن‌ها نیاز به دانش و تخصص فراوانی از جانب یک مکانیک ماهر است. مکانیک‌های کارآموز در طول دوره آموزشی خود یاد می‌گیرند که چگونه موتورهای خودرو را باز، تعمیر و بسته کنند.

بنابراین اگر قسمت‌هایی از خودرو مانند موتور، سیم‌کشی، دیفرانسیل و غیره خراب شده و نیاز به تعمیر دارند، بهتر است که خودرو را به یک مکانیک حرفه‌ای در نزدیک‌ترین محل ممکن ببرید. اما در بعضی از شرایط خاص، تعمیر خودرو در محل لازم است.تعمیر خودرو در محل یک امداد خودرو سیار در تهران است که شرایط ویژه ای دارد؛ برخی از این شرایط عبارتند از:

1. تعمیر یا سرویس کردن موتور خودرو
2. تعمیر گیربکس و سرویس گیربکس
3. تعمیر دیفرانسیل و چرخ‌های خودرو
4. تعمیر سیم‌کشی و نصب برق خودرو
5. تعمیر لوازم جانبی خودرو مثل پمپ روغن، تسمه تایم، جت آب، واشر سرسیلندر و غیره.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر خورو در محل عبارتند از:
صرفه‌جویی در وقت و هزینه: با استفاده از خدمات تعمیر خودرو در محل، شما نیازی ندارید که وقت و هزینه‌ای را برای حمل خودرو به تعمیرگاه صرف کنید. شما می‌توانید در هر مکان و زمانی که مناسب باشد، با یک تماس تلفنی یا از طریق اینترنت، یک مکانیک حرفه‌ای را به محل خود دعوت کنید و خودرو خود را تعمیر کنید. این کار به شما کمک می‌کند که زمان بیشتری را برای کارهای دیگر خود داشته باشید و هزینه‌های اضافی را کاهش دهید.
اطمینان از کیفیت خدمات: با استفاده از خدمات تعمیر خودرو در محل، شما می‌توانید از نزدیک با مکانیک خود در ارتباط باشید و فرآیند تعمیر را دنبال کنید. شما می‌توانید سوالات خود را از مکانیک بپرسید و نظرات و پیشنهادات خود را بدهید. شما همچنین می‌توانید از کیفیت قطعات استفاده شده و نحوه نصب آن‌ها اطمینان حاصل کنید. این کار به شما کمک می‌کند که احساس رضایت و اطمینان بیشتری داشته باشید.
پوشش گسترده و سرعت بالا: با استفاده از خدمات تعمیر خودرو در محل، شما محدود به یک تعمیرگاه خاص نخواهید بود. شما می‌توانید از بین گزینه‌های مختلف، مکانیک مناسب برای خودرو خود را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید به سرعت به خدمات تعمیر دسترسی پیدا کنید و نگران صف و انتظار نباشید. این کار به شما کمک می‌کند که در هر شرایط و عجله‌ای، خودرو خود را در دسترس داشته باشید.

تعرفه ی خدمات تعمیر خودرو در محل چگونه است؟

شما می‌توانید هزینه و قیمت تعمیر خودرو در محل را بر اساس دو عامل محاسبه کنید. عامل اول حق الزحمه مکانیک است که توسط امداد خودرو تهران مشخص شده و برای همه یکسان است. عامل دوم قیمت قطعاتی است که برای تعمیر خودرو نیاز دارید و مکانیک ما آن‌ها را برای شما تهیه و اعلام می‌کند.
باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه تعمیر در محل ممکن است بین یک حداقل و حداکثر نوسان داشته باشد چرا که به وضعیت خودرو و زمان لازم برای رفع مشکل آن بستگی دارد.
دستمزد تعمیر خودرو در محل نیز به فاصله‌ای که مکانیک ما برای رسیدن به شما طی می‌کند وابسته است. همچنین نوع خودرو شما نیز تاثیرگذار است. چرا که قطعات و تعمیرات خودرو‌های ایرانی و خارجی با هم فرق دارد.
با انتخاب تعمیر در محل، شما در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی خواهید کرد. گاهی اوقات هزینه تعمیر خودرو در پارکینگ منزل شما کمتر از هزینه تعمیر خودرو در تعمیرگاه است. برای سفارش و گرفتن مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت، کافی است با ما تماس بگیرید.

Loader